Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Czytaj więcej...Pierwszy turniej w sezonie 2024, w ramach cyklu Grand Prix Bractw Kurkowych Okręgu Leszczyńskiego, odbył się 6 kwietnia 2024 r. na strzelnicy brackiej w Borku Wielkopolskim. Udział w turnieju wzięły reprezentacje siedmiu bractw.

Czytaj więcej...Dzisiaj, 22 marca br., o godzinie 12.00 rozpocznie się oficjalne otwarcie wystawy w ramach kolejnej edycji Targów Euro Target Show. To wyjątkowe święto łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów. Wystawa czynna będzie w dniach od 22 do 24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej...W Strzelnicy w Rawiczu odbyło się zebranie sprawozdawcze delegatów Bractw Kurkowych Okręgu Leszczyńskiego, na którym rozliczono Zarząd i podsumowano działalność skarbnika za 2023 r. W zebraniu wzięło udział 32 delegatów, którzy reprezentowali 11 spośród 12 bractw należących do Okręgu Leszczyńskiego Zjednoczenia KBS RP.