Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Tarcze BKR 2010

Czytaj więcej...W turnieju zorganizowanym z okazji 90. rocznicy bitwy warszawskiej w wojnie polsko-bolszewickiej, członkowie rawickiego Bractwa Kurkowego uczestniczyli w trzech strzelaniach o puchary Waldemara Łozy, komendanta BKR, Szczepana Karkosza, II starszego BKR i Andrzeja Pawłowskiego, sekretarza OL.

Czytaj więcej...Na strzelnicy obradowali członkowie Zarządu Bractwa Kurkowego w Rawiczu. Maciej Osiński, I Starszy przydzielił funkcyjnym zadania do zrealizowania w związku z organizacją 5 września w Rawiczu Turnieju Żniwnego Bractw Kurkowych Okręgu Leszczyńskiego.

Czytaj więcej...W sobotę 10 kwietnia w Rawiczu odbyły się uroczystości w piątą rocznicę śmierci Jana Pawła II, które rozpoczęła msza św. w kościele pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP także w intencji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Czytaj więcej...W Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu związek małżeński zawarł brat kurkowy Bartosz Kowalewicz z Magdaleną Burchardt. Po uroczystości w Pałacu Ślubów na nowożeńców na rawickim Rynku przed Ratuszem czekała delegacja członków Bractwa Kurkowego w Rawiczu.