Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Tarcze BKR 2013

Czytaj więcej...Ostatnie zawody zaliczane do klasyfikacji generalnej odbyły się 30 listopada na strzelnicy zimowej. Boje toczono o Puchar Andrzeja Samola w strzelaniu do zapadek, o Puchar Andrzeja Wierzbickiego w strzelaniu do „tarczy odwrotnej” i o Puchar Piotra Ratajczaka w strzelaniu mikołajkowym.

Czytaj więcej...Na strzelnicy Bractwo Kurkowe w Rawiczu przeprowadziło turniej strzelecki o Puchar Waldemara Łozy, komendanta BKR w strzelaniu do piramidy z puszek, o Puchar Stefana Smoły w strzelaniu z pistoletu do figury bojowej, o Puchar Andrzeja i Tomasza Pawłowskich w dwuboju z kbks i pistoletu do tarcz otwieranych na czas.

Czytaj więcej...Wdniu, w którym 375 lat temu król Władysław IV wydał Adamowi Olbrachtowi Przyjmie Przyjemskiemu akt lokacyjny, pozwalając na założenia grodu, nadając mu nazwę Rawicz od nazwy herbu Przyjemskich, Bractwo Kurkowe dla upamiętnienia tego wydarzenia przeprowadziło okolicznościowy turniej strzelecki z broni czarnoprochowej.

Czytaj więcej...Dwudziesty drugi raz bracia podsumowywali roczną działalność Bractwa Kurkowego w Rawiczu oraz wybrali władze stowarzyszenia na kolejną, ósmą kadencję.

 

Czytaj więcej...W strzelnicy zimowej dwudziestu ośmiu zawodników strzelało z kbks o Puchar Leszka Wojciechowskiego oraz z pistoletu bocznego zapłonu w postawie strzeleckiej o Puchar Bogdana Karolczaka. W trzeciej konkurencji strzelano z pistoletu do tarcz punktowych.

Czytaj więcej...Członkowie Zarządu Bractwa Kurkowego omawiali przygotowania do walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które zaplanowane jest w kalendarzu imprez BKR na sobotę 16 marca 2013 r.