Na strzelnicy w Rawiczu odbyły się doroczne zawody o godność króla kurkowego Okręgu Leszczyńskiego ZKBS RP oraz o tytuł mistrza kbks.
Zwycięzcy konkurencji strzeleckiej do Tarczy Króla OL:
Król OL - Gościniak Leszek KBS Borek Wlkp - 6 pkt.
I Rycerz - Ratajczak Feliks KBS Borek Wlkp. - 5 pkt.
II Rycerz - Siejiński Ryszard KBS Jarocin – 4 pkt.
I Giermek - Pawłowski Tomasz BK Rawicz – 3 pkt.
II Giermek - Piskorski Zbigniew KBS Poniec – 2 pkt.
6. Łapawa Wiesław BK Rawicz – 1 pkt.
Zwycięzcy konkurencji strzeleckiej o mistrza kbks:
Mistrz kbs - Siejiński Ryszard – KBS Jarocin - 6 pkt.
I Wicemistrz - Dekiert Tadeusz – KBS Śmigiel – 5 pkt.
II Wicemistrz - Hamrol Eugeniusz – KBS Śmigiel – 4 pkt.
4. Skrzypczak Mirosław – KBS Mieszków – 3 pkt.
5. Smoła Stefan – KBS Rydzyna – 2 pkt.
6. Szwarc Paweł – BK Rawicz – 1 pkt.
Strącanie kura:
1. Fabian Małecki – KBS Jutrosin
2. Dariusz Kędziora – KBS Poniec
3. Jacek Gilewski – KBS Poniec
Strzelanie do zapadek:
1. Fabian Małecki – KBS Jutrosin
2. Krzysztof Smoleński – KBS Jutrosin
3. Mirosław Skrzypczak – KBS Mieszków
4. Jacek Radzimski – KBS Poniec
5. Tomasz Pawłowski – BK Rawicz
Strzelanie do zapadek dla niezrzeszonych:
1. Aniceta Łapawa
2. Maciej Karkosz
3. Zenon Twardowski
Strzelanie do tarcz punktowych:
1. Andrzej Pawłowski – BK Rawicz
2. Mirosław Skrzypczak – KBS Mieszków
3. Piotr Tyl – BK Rawicz
4. Jan Furmaniak – KBS Wolsztyn
5. Lech Stoiński – BK Rawicz
6. Krzysztof Smoleński – KBS Jutrosin
Tarcza Burmistrza Rawicza:
1. Marek Balcerek – KBS Jutrosin
2. Tomasz Pawłowski – BK Rawicz
3. Fabian Małecki – KBS Jutrosin
4. Tadeusz Dekiert – KBS Śmigiel
5. Ireneusz Nowak – KBS Śmigiel
6. Marcin Stoiński – BK Rawicz
Tarcza Starosty Rawickiego:
1. Krzysztof Smoleński – KBS Jutrosin
2. Piotr Ratajczak – BK Rawicz
3. Eugeniusz Nawrocki – KBS Śmigiel
4. Tomasz Pawłowski – BK Rawicz
5. Tadeusz Dekiert – KBS Śmigiel
6. Jan Furmaniak – KBS Wolsztyn
Tarcza BK Rawicz:
1. Waldemar Łoza – BK Rawicz
2. Ryszard Kapłon – BK Rawicz
3. Piotr Tyl – BK Rawicz
4. Michał Piechocki – KBS Krobia
5. Krzysztof Smoleński – KBS Jutrosin
6. Fabian Małecki – KBS Jutrosin
Tarcza XX-lecia samorządu Gminy Rawicz:
1. Krzysztof Smoleński – KBS Jutrosin
2. Maciej Osiński – BK Rawicz
3. Waldemar Łoza – BK Rawicz
4. Michał Piechocki – KBS Krobia
5. Ryszard Kapłon – BK Rawicz
6. Marek Balcerek – KBS Jutrosin